Автозапчастини DAF купити з гарантією по всій Україні

Автозапчастини DAF купити з гарантією по всій Україні

Запчастини для автомобілів ДАФ

На відміну від легкових автомобілів, вантажні орієнтовані на промислову роботу, великогабаритну логістику та ін. Міжміські тривалі перевезення дуже швидко призводять до зношування запчастин, ніж при використанні звичайних міських авто. Тому необхідність в оновленні деталей виникає набагато частіше, ніж того хотілося б. І в даному випадку якість запчастини, що купується, відіграє визначальну роль. Майстри компанії AVTO-ZAPCHASTI.IN.UA впевнені – чим якіснішою буде деталь, тим більше вона прослужить. А оскільки добробут вашого траку безпосередньо визначає рівень вашого заробітку, є сенс поставитися до заміни частин із належною серйозністю.

Купити запчастини DAF в інтернет-магазині AVTO-ZAPCHASTI можна лише за кілька кроків. У нашому каталозі власники траків ДАФ знайдуть усі необхідні запчастини високої якості. Наш магазин гарантує швидку доставку вашого замовлення, що, безперечно, швидше та зручніше, ніж власноруч шукати набір необхідних запчастин у торговців на авторинках або в гаражах.

Зародження та розвиток компанії DAF

Компанія ДАФ з'явилася в Нідерландах далекого 1928 року. Спочатку це був невеликий сімейний бізнес, яким керували два брати – Віллем та Зуберт ван Доорне. Прагнучи трохи заробити, вони відкрили невелику майстерню, в якій зайнялися збиранням дерев'яних конструкцій для будинку: вікон, сходів та шаф. Пізніше вони вирішили трохи переорієнтувати свій профіль діяльності і почали збирати кінні, тракторні та вантажні причепи. Саме з останніх і розпочалася історія компанії DAF (повна назва – Van Doorne's Aanhangwagen Fabriek).

Коли закінчилася Друга світова війна, у братів з'явилася можливість підняти добрий прибуток, адже в умовах відновлення після війни в країні не вистачало вантажного та пасажирського транспорту. Саме тоді маленький сімейний бізнес переродився у велику компанію з виробництва автобусів, вантажівок та запчастин та у велику марку DAF. У наші дні сучасна компанія DAF Trucks займає лідируючі позиції серед виробників середніх та великовагових вантажівок у світі. Торгові представництва ДАФ розташовані в країнах не тільки Європи, а й в Африці, Близькому Сході і навіть в Австралії.

Починаючи з 1990 року DAF Trucks також продуктивно працює і на території України. Головний штаб компанії знаходиться у Києві, звідси координується робота всіх представництв України. А офіційний сервіс від компанії надають сервісні центри у Дніпрі та у Львові.