Запчастини на весь модельний ряд HYUNDAI

Запчастини на весь модельний ряд HYUNDAI

Як вибрати та купити автозапчастини Хюндай в інтернет-магазині

Придбати автозапчастини до Hyundai ви можете у нас в інтернет-магазині. У каталозі AVTO-ZAPCHASTI.IN.UA представлено найширший асортимент різних запасних частин для будь-якої моделі Хюндай. По-перше, ми пропонуємо тільки якісні запчастини, що обумовлено тривалою та плідною співпрацею з перевіреними постачальниками. По-друге, ціна на автозапчастини в нашому магазині на порядок нижча, ніж у середньому на ринку, адже ми працюємо і з оптовими постачаннями у тому числі, а тому можемо дозволити собі піти назустріч покупцеві та оптимізувати наші ціни. По-третє, ми гарантуємо моментальне відправлення та своєчасну доставку вашого замовлення по Україні.

Оригінальні та неоригінальні автозапчастини Хендай

Автомобілі Hyundai не потребують представлення, адже вся світова спільнота водіїв давно оцінила чудову якість продукції цього бренду. Конструктори компанії приділяють максимум уваги рівню якості не тільки складання автомобілів, а й виготовлення деталей та комплектуючих, у тому числі найдрібніших. Пам'ятайте, що при виборі необхідної запчастини для заміни ми радимо звертати увагу на технічні характеристики деталі.

На українському авторинку є оригінальні запчастини Hyundai, тобто випущені на фірмовому устаткуванні безпосередньо на заводі виробника. Ці деталі мають відмінні характеристики і відрізняються якщо не ідеальним, то максимально до нього наближеною якістю. Ціна на такі автозапчастини, як правило, найвища у сегменті. Вона обумовлена ​​витратами на рекламу та утримання бренду Hyundai, а також витратами на доставку із країни розміщення заводу-виробника.

Також є запчастини, випущені за ліцензією. Це означає, що запчастини виготовляються не на заводі Hyundai, а на іншому, але має ліцензію виробника. Виготовлення здійснюється повністю за оригінальними інструкціями та кресленнями. Але у разі купівлі окремих автодеталей можуть виникнути неприємності – наявність ліцензії не гарантує якості виробника. А тому в ході виготовлення міг бути використаний неякісний матеріал, зношене обладнання або ще щось, на чому вирішив заощадити сторонній постачальник.

Існує також третій варіант розвитку подій: деталь може бути зроблена на підпільному заводі, на заздалегідь застарілому устаткуванні з неякісних матеріалів. Номінально вона має ті ж характеристики, що й оригінальна запчастина, але насправді це неякісна підробка. Таких продуктів варто остерігатися, адже вони можуть коштувати вам якщо не життю, то щонайменше добробуту улюбленого автомобіля.

Народження та розвиток бренду Hyundai

Штаб-квартира компанії Хюндай була відкрита у 1967 році у місті Сеул, Південна Корея. Назва бренду Hyundai Motor Company обрано не випадково. На відміну від більшості гігантів автопрому, названих на честь свого творця, назва компанії дослівно перекладається як «сучасність». У випадку з Hyundai спрацювало правило "як корабель назвеш, так він і попливе". На момент зародження компанія використовувала прогресивні методики та технології, які у світі могли по праву вважатися взірцем інноваційності. Багато в чому це була заслуга іншого всесвітньо відомого автомобільного бренду Ford, оскільки компанії вели тісне співробітництво та налагодили спільне виробництво автомобілів.