Запчастини до FORD в Україні. Купити автозапчастини недорого

Запчастини до FORD в Україні. Купити автозапчастини недорого

Як правильно вибрати запчастини для автомобіля

Якщо ви є власником автомобіля марки Ford, процес пошуку необхідних автозапчастин не повинен завдати особливого клопоту. Однак, як відомо, попит породжує пропозицію. І чим більше автозапчастин Ford є на ринку, тим більший серед них відсоток підробок. І під виглядом оригінальних німецьких деталей на авторинку знайдуться незрозумілі вироби, на які легко викинути гроші даремно. Тому перед покупкою вам необхідно переконатися як продукт і дізнатися деяку інформацію про продавця і виробника. Наш магазин щиро радить довіряти лише перевіреним виробникам. Ми пропонуємо оригінальні запчастини Ford, а у разі їх відсутності готові виготовити деталь вручну. В останньому випадку вона не буде оригінальною, але з повною гарантією якості від компанії AVTO-ZAPCHASTI. Купівля ненадійної деталі може загрожувати вам як мінімум поломкою, як максимум – небезпечною ситуацією на дорозі під час водіння.

Як вибрати та купити запчастини Ford


Ми розуміємо всі споживчі ризики і тому працюємо лише з перевіреними постачальниками. У нашому каталозі ви знайдете широкий асортимент якісних запчастин, комплектуючих та автоаксесуарів для автомобілів Ford. У випадку, якщо за якоюсь з позицій каталогу вам буде потрібна додаткова інформація, або якщо потрібної запчастини ви не бачите, не соромтеся звертатися до нас за допомогою. Наші консультанти будуть раді надати вам висококваліфіковану допомогу.
Також значним плюсом покупки саме у нашому магазині для вас буде гарантована та своєчасна доставка протягом 1-3 днів з моменту замовлення. Вам не потрібно буде витрачати час на тривалі пошуки тієї самої запчастини серед сотень найменувань на авторинках. Наші консультанти допоможуть з вибором потрібної деталі і незабаром ви отримаєте її на руки.

Розвиток компанії Ford


Всесвітньо відомий автомобільний бренд Ford рухався до успіху досить довго, ціною неймовірні зусилля. Компанію під назвою Ford Motor Company заснував у 1903 році всім відомий бізнесмен та винахідник Генрі Форд. На той момент він випускав дуже дешеві автомобілі, доступні практично кожному. Наприклад, автомобіль, який уславився в народі як «Бляшана Ліззі», коштував всього 260 доларів. У перший рік після старту продажів новим власникам вирушило понад 10 тисяч авто. З того часу минуло 115 років, а девіз «автомобіль для всіх» досі є негласним гаслом компанії.

Бренд Форд сьогодні


У новому тисячолітті бренд настільки розрісся, що його торгові представництва та виробничі потужності зустрічаються у більш ніж 30 країнах світу. Сьогодні Ford володіє марками Lincoln, Mercury, Jaguar і Aston Martin. Під кількома марками одного бренду випускається понад 70 моделей машин (легкові, трактори, вантажівки, фури) на заводах у різних куточках світу. В Україні офіційні торгові представництва є у всіх великих містах, а тому проблем із купівлею нового автомобіля Ford немає.
Сьогодні, як і завжди, автомобілі Ford відрізняються підвищеною комфортабельністю салону та керування. Не дивно, що з фразою «сімейний автомобіль» у більшості людей виникає асоціація з маркою Ford, найчастіше – з моделями Фієста або Focus. Вони дуже місткі, хоча зовні здаються компактними.