Купити автозапчастини CITROEN. Автозапчастини на Сітроен з доставкою по Україні

Купити автозапчастини CITROEN. Автозапчастини на Сітроен з доставкою по Україні

Обслуговування сучасного Citroen

Сучасні автомобілі Citroen – комфортні, надійні та напрочуд потужні машини, які не поступаються ні технічними, ні естетичними характеристиками іншим відомим брендам. Компанія випускає різні типи авто на будь-який смак:
  • мікролітражки
  • малолітражки
  • позашляховики
  • мінівени
  • седани і т.д.
Автосалони, сервісні центри та торгові представництва розкидані майже всіма містами світу. За останнє десятиліття автомобілі Citroen міцно здобули довіру і українського користувача. Моделі Berlingo та C4 – одні з найпопулярніших на місцевому ринку. Для них та багатьох інших моделей Сітроен зараз існує широкий вибір запчастин, аксесуарів та комплектуючих, які доступні у пропозиціях компанії AVTO-ZAPCHASTI.IN.UA

Вибір автозапчастин Citroen

Якщо ви є власником Citroen, у нас в магазині знайдеться все необхідне для комфортного використання та обслуговування вашого автомобіля. Ми пропонуємо широкий вибір продукції за оптимальними цінами, тоді як якість наших деталей найкраща на українському ринку. А тому асортимент AVTO-ZAPCHASTI.IN.UA зацікавить як бюджетного клієнта, так і вкрай педантичного поціновувача тонкощів. Товари в каталозі запасних частин (посилання на каталог) відповідає всім технічним вимогам та мають сертифікати якості. Професійні менеджери нашої компанії будуть раді проконсультувати та допомогти вам вирішити будь-яку проблему.

Розвиток компанії Citroen

Автомобілі Citroen вперше вийшли на ринок у 1913 році під чуйним керівництвом Андре Сітроєна. Прототипом логотипу марки стала буква "V", якою на кресленнях маркують конічні шестірні. Саме з них і розпочалася історія всесвітньо відомої корпорації Сітроен. У 90-х роках компанія пережила своєрідний перезапуск, коли керівництво вирішило вдихнути нове життя у концепти своїх автомобілів. Так було випущено революційну модель Citroen XM, яка вигідно відрізнялася на тлі пропозицій інших компаній оновленими динамічними якостями, чудовою аеродинамікою та елегантним дизайном. За п'ять років продаж зріс більш ніж на 50%.
Існує думка, що вся лінійка Citroen не дуже надійна, і ціна не відповідає якості продукту. Експерти ринку вказують, що моделі типу XM або BX, та низка інших, випущених на початку 90-х, дійсно не можуть похвалитися високою якістю, а особливо ціною обслуговування та ремонту. Проте Сітроєн встигли реабілітуватися і сьогодні популярність цього бренду серед автолюбителів лише зростає.